Gazi Magosa, Kuzey Kıbrıs ile ilgili bütün bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Magosa, Kuzey Kıbrıs

Magosa, Kuzey Kıbrıs Gazimagosa, Magosa veya Gazimağusa, Kıbrıs’ın Kuzey-Doğusunda yer alır. Bu harikulade Akdeniz kasabası, çok zengin, olağanüstü ve modern binalara sahiptir. Magosa, Kıbrıs’ta gezmek için en iyi ve uygun yerlerden biridir. Magosa’nın cazibesi için burayı her gün ziyaret etmeye gelen, çok sayıda turist olur. Ayrıca, Magosa’da, görülmesi gereken çok güzel altın plajlar bulunur.

Kıbrıs’taki tatilinizde, Magosa’daki çok zengin bir tarihe sahip olan Salamis harabelerini, ve tarihi kayıdı bulunmayan Lüzinyan ve diğer tarihi yerler görülmeye değerdir. Bu şehir 3. yüzyıldan kalma Katedrallere ve daha fazlasına sahiptir. Kıbrıs’ta Magosa’yı gezerek Kıbrıs’ın en güzel yerini keşfetmiş olursunuz.

Magosa’da en iyi, Türk ve Avrupa yemek pişirme sanatına sahip, otantik restoranlar ve kafeteryalar bulunur. Magosa gezinizden sonra bu mekanlarda, Kıbrıs mutfağının da tadına bakabilirsiniz. Magosa otelleri gittikçe artmaktadır. Burada konaklama için 5 yıldızlı plaj otellerini bulmak zor değildir.

Sizin için, Magosa alanında bulunan en güzel sahillerin bir listesini çıkardık. Glapsides Halk Plajı, Karpaz Altın Plajı veya Salamis Plajı saatler boyu uzanıp dinlenebileceğiniz en güzel tropikal plajlardır.

Karpaz Altın Plajı, bütün zamanların en uzun, en güzel, en sessiz ve en huzurlu plajıdır.

Riverside Uluslararası Siteleri:
North Cyprus holidays :: Zypern Hotel :: Resa till Cypern

Tüm hakları saklıdır © 2009 - 2012 Riverside ~ Linkler ~ Tasarlayan ~ BEYAZIT DERE